Tapicerstwo samochodowe – sprawdzony tapicer samochodowy dla Ciebie i Twojego samochodu


Pracownia tapicerstwa samochodowego MDCAR jest profesjonalną firmą zajmującą się szeregiem usług tapicerskich mających na celu nadanie wnętrzu auta niepowtarzalnego i estetycznego wyglądu. Nasza działalność opiera się na kompleksowych naprawach tapicerek w autach osobowych, motocyklach, łodziach motorowych, jachtach oraz kamperach. Ponadto, specjalizujemy się w odrestaurowywaniu tapicerki w samochodach zabytkowych.

Sprawdzony i doświadczony tapicer samochodowy

Nasza pracownia tapicerstwa samochodowego istnieje już ponad 54 lata. Podczas swojej przeszło 40 letniej pracy jako tapicer samochodowy miałem przyjemność zajmować się wieloma modelami samochodów, dzięki którym zdobyłem wszechstronne doświadczenie i umiejętności.

Dokładność, estetyka i profesjonalizm w tapicerstwie samochodowym

W pracy jako tapicer bardzo ważnym aspektem jest dokładność. To ona sprawia, że końcowy efekt prac jest zachwycający. Odpowiednie dobranie materiału, wybór grubości i koloru nici, równy ścieg szycia to tylko niektóre z kluczowych elementów, które składają się w jedną całość, zapewniając satysfakcjonujący efekt.

Tapicerstwo samochodowe w Warszawie i okolicach

Nasze usługi tapicerstwa samochodowego zostały zauważone i docenione przez wielu klientów z Polski i zagranicy. Z naszego doświadczenia korzystają klienci z Warszawy, jak i okolicznych miast, którzy poszukują najwyższej jakości wykonania tapicerki samochodowej.

Odrestaurowywanie tapicerki w samochodach zabytkowych

MDCAR to nie tylko usługi dla współczesnych pojazdów. Zajmujemy się odrestaurowywaniem tapicerki w samochodach zabytkowych. W większości przypadków tapicerka w starych samochodach wymaga całkowitej wymiany, dlatego warto skorzystać ze sprawdzonego tapicera samochodowego, który zadba o każdy detal. Kompleksowa renowacja tapicerki w samochodzie zabytkowym to:

  • Wymiana tapicerki na fotelach oraz kanapie samochodowej
  • Obszycie boczków drzwiowych
  • Wymiana wykładziny samochodowej
  • Naprawa podsufitki
  • Obszycie deski rozdzielczej, kierownicy oraz mieszka skrzyni biegów
  • Naprawa stelaży oraz pianki siedziska

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o odwzorowanie wszystkich oryginalnych szczegółów, aby auto zachowało swój niepowtarzalny styl.

Naprawa tapicerki w kamperach

Jeżeli pragniesz odnowić tapicerkę w Swoim kamperze trafiłeś w dobre miejsce. Zajmujemy się kompleksowym odnawianiem tapicerki, aby umilić Twoją podróż. Odpowiednie wykończenie wnętrza elementami tapicerowanymi podnosi estetykę oraz wygodę podróżowania. Nowa tkanina, skóra bądź alcantara wolna od zanieczyszczeń napełni świeżością twój pojazd. Zajmiemy się obszyciem materaca, foteli, kanap, poduch. Zadbamy o to, aby wymienić gąbkę oraz piankę, która odpowiada za miękkość siedziska, a co za tym idzie komfort podróżowania. Jeżeli zależy Ci, na odnowieniu tapicerki w kamerze zadzwoń do nas i umów się na wizytę, podczas której będziemy mogli omówić szczegóły realizacji.

Tapicerstwo samochodowe z tradycjami

Kilka lat po rozpoczęciu odbudowy Warszawy, w 1950 roku mój ojciec założył swoją pierwszą pracownię tapicerską na ulicy Emilii Plater. Kilka lat później przeniósł siedzibę firmy na ulicę Grochowską 43 w Warszawie, gdzie rozpoczął prace przy tapicerkach samochodowych. To właśnie tam pod okiem swojego taty nauczyłem się tego fachu. Na przełomie dekad mogłem zaobserwować zmiany, jakie zaszły we wnętrzach aut pracując na takich samochodach jak Warszawa, Syrena, Maluch, Duży Fiat czy Polonez sukcesywnie pracując na nowszych modelach aż po dzień dzisiejszy. Obecnie pracownia tapicerska znajduje się w Józefowie na ulicy Borsuczej 3, w bardzo bliskiej odległości od granicy miasta Warszawa.

tapicerstwo samochodowe - adres

Gdzie jesteśmy?


Tapicerstwo Samochodowe
MDCAR - Marek Danielewicz
Borsucza 3
05-410 Józefów k/Otwocka
Na samej granicy Warszawy z Józefowem

Kontakt

tapicerstwo samochodowe - godziny pracy

pn-pt: 8:00 - 18:00

tapicerstwo samochodowe - mail

biuro@mdcar.pl

tapicerstwo samochodowe - adres

Zapisy


Ze względu na bardzo duże zainteresowanie usługami tapicerskimi, wykonujemy zlecenia jedynie po uprzednim umówieniu się na konkretny termin. Dotyczy to zarówno mniejszych, jak i kompleksowych zleceń. Dziękuję